Kategoriler

Akü Şarj Cihazları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
SPARK-12V AKÜ TAKVİYE+ARAÇ HAFIZA KORUMA+MOBİL JENERATÖR
!!! KAMPANYA 990TL YERİNE SADECE AKÜ DÜNYASINDA ARALIK 2015 TARİHİNE KADAR 750 TL ÖZEL FİYAT AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA + MOBİL JENERATÖR BİR ARADA Spark 12V, yüksek marş takviye kapasitesi sunar. Uzun süren labaratuar ve saha test aşamalarından geçmiş ve mümkün olan en yüksek performansı sunabilmesi için bir dizi geliştirme ve optimizasyona tâbi tutulmuştur. Sonuç olarak ortaya, alışılagelmiş sistemlerin çok ötesinde performans, güvenlik ve kolaylık sunan Spark 12V çıkmıştır. Spark 12V; oto teknik servis, yol yardım vb. yerlerde güvenle kullanılabilir. ..
990.00 TL
SPARK-12V PRO 2600 AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA + MOBİL JENERATÖR
!!! KAMPANYA 1500 TL YERİNE SADECE AKÜ DÜNYASINDA MART 2015 TARİHİNE KADAR 1250 TL ÖZEL FİYAT PROFESYONEL AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA + MOBİL JENERATÖR BİR ARADA Spark 12V, yüksek marş takviye kapasitesi sunar. Uzun süren labaratuar ve saha test aşamalarından geçmiş ve mümkün olan en yüksek performansı sunabilmesi için bir dizi geliştirme ve optimizasyona tâbi tutulmuştur. Sonuç olarak ortaya, alışılagelmiş sistemlerin çok ötesinde performans, güvenlik ve kolaylık sunan Spark 12V çıkmıştır. Spark 12V; oto teknik servis, yol yard..
1,250.00 TL
SPARK-12V PRO 4800 AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA
BÜYÜK DİZEL ARAÇLAR ONUN İŞİ..! 3000Lt Dizel Motor Jip, Minibüs, Midibüs, Pikap gibi soğuk havalarda çalıştırılması zor araçları zorlanmadan rahatlıkla çalıştırır. YOL YARDIM için özel olarak sınırlı sayıda üretildi.   AKÜSÜZ ÇALIŞTIRABİLME ÖZELLİĞİ !!!   PROFESYONEL AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA BİR ARADA Spark 12V, yüksek marş takviye kapasitesi sunar. Uzun süren labaratuar ve saha test aşamalarından geçmiş ve mümkün olan en yüksek performansı sunabilmesi için bir dizi geliştirme ve optimizasyona tâbi tutulmuştur. Sonuç olarak ortaya, alışılagelmiş..
2,000.00 TL