Kategoriler

Akü Şarj Cihazları

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
ARK-MEMS KAÇAK AKIM VE ARAÇ HAFIZA KORUMA CİHAZI
TÜRKİYE' DE TEK !!! HASSAS KAÇAK AKIM ÖLÇÜMÜ AKÜ DEĞİŞİMİ GERÇEKLEŞTİRME İŞLEVİ KAÇAK AKIM ÖLÇÜM SIRASINDA DA ARAÇ HAFIZASI KORUMA ÖZELLİĞİ ARAÇ ÇAKMAK SOKETTEN KAÇAK ÖLÇEBİLME TERS BAĞLANTI UYARI SİSTEMİ KISA DEVRE KORUMA SİSTEMİ 220VAC PRİZDEN ŞARJ EDEBİLME İLERİ TEKNOLOJİ ŞARJ SİSTEMİ (~4 SAAT), OTOMATİK KAPATMA, AKILLI ŞARJ FONKSİYONU SAYESİNDE CİHAZ BATARYASI UZUN ÖMÜRLÜ OLUR ARAÇ ÇAKMAK SOKETTEN ŞARJ EDEBİLME ARAÇ ŞARJ SİSTEMİ(KONJEKTÖR, VS) ÖLÇEBİLME AKÜ VOLTAJI ÖLÇMEBİLME   ..
350.00 TL
SPARK-12V AKÜ TAKVİYE+ARAÇ HAFIZA KORUMA+MOBİL JENERATÖR
!!! KAMPANYA 990TL YERİNE SADECE AKÜ DÜNYASINDA ARALIK 2015 TARİHİNE KADAR 750 TL ÖZEL FİYAT AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA + MOBİL JENERATÖR BİR ARADA Spark 12V, yüksek marş takviye kapasitesi sunar. Uzun süren labaratuar ve saha test aşamalarından geçmiş ve mümkün olan en yüksek performansı sunabilmesi için bir dizi geliştirme ve optimizasyona tâbi tutulmuştur. Sonuç olarak ortaya, alışılagelmiş sistemlerin çok ötesinde performans, güvenlik ve kolaylık sunan Spark 12V çıkmıştır. Spark 12V; oto teknik servis, yol yardım vb. yerlerde güvenle kullanılabilir. ..
750.00 TL 990.00 TL
SPARK-12V PRO AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA + MOBİL JENERATÖR
!!! KAMPANYA 1250TL YERİNE SADECE AKÜ DÜNYASINDA ARALIK 2015 TARİHİNE KADAR 1059 TL ÖZEL FİYAT PROFESYONEL AKÜ TAKVİYE + ARAÇ HAFIZA KORUMA + MOBİL JENERATÖR BİR ARADA Spark 12V, yüksek marş takviye kapasitesi sunar. Uzun süren labaratuar ve saha test aşamalarından geçmiş ve mümkün olan en yüksek performansı sunabilmesi için bir dizi geliştirme ve optimizasyona tâbi tutulmuştur. Sonuç olarak ortaya, alışılagelmiş sistemlerin çok ötesinde performans, güvenlik ve kolaylık sunan Spark 12V çıkmıştır. Spark 12V; oto teknik servis, yol yardım v..
1,059.00 TL 1,250.00 TL