Kategoriler

Ödeme ve Teslimat

ÖDEME SEÇENEKLERİ
ödeme yapmadan önce güncel fiyat ve stok bilgisi sorun  koşullar piyasa şartlarından dolayı fiyatlar sürekli değişiklik gösterebiliyor
akudunyasi.com.tr Siparişlerinize ait ödemelerinizi HAVALE/EFT seçeneği ile gerçekleştirebilirsiniz.

HAVALE / EFT ile Ödeme

Bu yöntem ile yapacağınız ödemelerinizde siparişinin hazırlanması için başlangıç süresi ödemenin ilgili hesaba geçtiği andır. Bu sebeple EFT talimatlarınızda ödemenin hesabımıza işlem yapıldığı anda geçmediğini gözönünde bulundurmalısınız. Havale ödemelerinde ise bu işlem genellikle eş zamanlı olmaktadır. İşleminizi hızlandırmak için ödeme işleminize ait bilgileri 0312 269 34 35 no.lu telefonumuzu arayarak bilgi verebilir ya da yine dekont bilgisini info@akudunyasi.com.tr  adresine email olarak iletebilirsiniz. Havale/EFT ile yapacağınız ödemelerinizde ürün detay sayfalarında belirtildiği takdirde özel indirimler uygulanmaktadır.

şehirdışından verilen siparişlere aküler depozitolu olduğu için sistemde yazan fiyatların üzerine depozito bedeli eklenmek zorundadır.
Yapmış olduğunuz havaleler sistem tarafından en geç 24 saat içerisinde onaylanmaktadır.

Havaleniz hesabımıza geçtiğinde size onay maili gönderilecektir, siparişiniz işleme konulacaktır.

24 saat içerisinde ödemesi gerçekleştirilmemiş havale talimatları otomatik olarak güncellenecek ve varsa ilgili siparişe dair ödeme tutarı değişikliği tarafınıza iletilecektir. Havale talimatını konu alan siparişinizi sisteme belirtmeniz ve işlemi gerçekleştireceğiniz süre içerisinde siparişinizde oluşacak fiyat değişikliklerinden akudunyasi.com.tr sorumlu olmayacak, gerektiği durumlarda sizi güncellemelerden haberdar edecektir.