Kategoriler

Akü Sarf Malzemeleri

Sırala:
Göster:
Görünüm: Liste Tablo
Akü Asit Bomesi
  Akü asit yoğunlğunu ölçmede kullanılır. İçindeki gösterge, akünün asit yoğunluğunu gösterir. Gösterge kırılmaz koruyucu kabın içinde yer alır. Aletin üstünde yer alan pompa ile asit tüpün içine çekilir ve ölçüm yapılır. ..
700.00 TL
Akü Isıtıcısı
  Kullanım alanı : Her tip ve boyuttaki aküde kullanılabilir    "PL 10" Ağır kış koşullarında akülerin donmasını ve işlevlerini yerine getirememesini önlemek için, aküleri devamlı olarak istenilen sıcaklıkta tutar. Böylece aküler her daim çalışmaya hazır bulunur. Isı kontrol panelinden, bulunulan ortamdaki sıcaklık koşullarına göre, akü için istenilen sıcaklık derecesi ayarlanır ve sabitlenir. Cihaz aküyü sürekli olarak istenilen sıcaklık derecesinde tutar. ..
15,000.00 TL
Akü Kutup Başı (Kurşun)
  Kurşun akü kutup başı. İkili set (+ , - ) ..
175.00 TL
Akü Kutup Başı Muhafazası (PVC)
Akü kutup başı muhafazası. PVC. Çift. Kutup başlarını dış etkenlerden ve kısa devreden korur. ..
51.00 TL
Akü Takviye Kablosu (500 Amper)
500 Amper akü takviye kablosu sayesinde biten akünüzü kısa süre içinde kolayca şarj edebilirsiniz. 500 ampere kadar akü takviye gücü sağlayan akü kabloları, bakırdan üretilmiştir ve yüzde 100 iletkenlik sağlar. Tutma yerlerindeki plastik izolasyon sayesinde olası çapmalara karşı güven içinde akünüzü şarj edebilirsiniz. Ürün Özellikleri: 500 Amper'e kadar takviye gücü %100 bakırdır. Yüksek iletkenlik özelliği İzole edilmiş tutma yerleri ile çarpmalara karşı koruma Özel şeffaf çantasında gönderilecektir. Ürün Ölçüleri: Kablo uzunluğu 2.5 metredir. ..
1,000.00 TL