Kategoriler

Optima Akü

Görünüm: Liste / Tablo
Sırala:
Göster:
Optima BlueTop Akü 50 AH
OPTIMA BlueTop aküsü, gücünü özellikle açık denizlerde gösterir. İster uzak sularda yat turuna çıkın, isterseniz motorlu yelkeniniz ya da teknenizle kılıyarda gezinin OPTIMA BlueTop aküsünün sizi yarı yolda bırakmayacağına emin olabilirsiniz. Patentli Spiralcell teknolojisi, akünün daha uzun süre dayanmasını, daha hızlı şarj edilmesni ve geleneksel bir marine aküsüne oranla iki kat daha uzun ömürlü olmasını garanti etmektedir. Ayrıca bu aküler, sızdırmaya karşı sağlam olup, aşırı ısılara karşı özellikle dayanıklı, daha uzun raf ömürlü ve sarsılmalara karşı da diğer akülere oranla yaklaşık o..
13,500.00 TL
Optima RedTop Akü 50 AH
Akünün sadece dizaynı bile büyük beğeni toplamaktadır. Daha da önemlisi, OPTIMA aküleri; modifiye araçlar, kamynlar, arazi ve offroad araçlar gibi yüksek performanslı araçların motorlarındaki yüksek ısılarla rahatlıkla başa çıkabilecek şekilde tasarlanmıştır. Akünün kapalı hücreleri, eğimli montaj pozisyanlarında bile sızdırma yapmaz ve asidin aküye zarar verme riskini ortadan kaldırır. Patentli Spiralcell teknolojisi sayesinde akünün içindeki bütün komponentler, güvenilir bir şekilde sabitlenmiştir. Bu özellikleri ile OPTIMA aküleri, en zorlu koşullarda bile sarsılmalarla kolayca baş eder...
14,000.00 TL
Optima YellowTop Akü 75 AH
OPTIMA YellowTop aküleri, son derece zorlu koşullar için tasarlanmış akülerdir. Yüksek sesle müzik dinlemeyi seviyr ya da arazide macera peşinde koşmak istiyorsanız, normal aküler yeterli değildir. Ancak patentli Spiralcell teknolojisine sahip OPTIMA aküleri, yüksek çevrimsel dayanıklılık, sızdırmazlık ve sarsılmalara karşı dayanıklı lma özellikleri ile üstün düzeyde performans sunan araçlar için ideal bir tercihtir. Aracınızda ne kadar çok aksesuar varsa, aküye yüklenim de o kadar yüksektir. OPTIMA YellowTop aküleri, içindeki ek tüketici sayısı fazla olsa bile, aracınızın ihtiyaç duyduğu e..
16,000.00 TL